Movies
Ratings
50
BoyhoodRated ★ 4.0
Il BARBIERE DI SIVIGLIA- ROSSINIRated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
UlyssesRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
C'est Si BonRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 4.5
AidaRated ★ 3.0- River of No ReturnRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Mozart: The Marriage of FigaroRated ★ 2.0
RockshowRated ★ 3.0
The Suspect: Muroi ShinjiRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.5