Movies
Ratings
63
AquamanRated ★ 5.0
The Drug KingRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.0- Les MisérablesRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5
SkyscraperRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 5.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 5.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
RampageRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0