Titles you rated
New WorldRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.5
BlindRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Non-StopRated ★ 4.5
HopeRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 4.5
Joint Security AreaRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.5
The Incredible HulkRated ★ 4.0
SpyRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
August RushRated ★ 3.5