Movies
Ratings
102
AnnabelleRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
SaltRated ★ 3.0
Saw IIRated ★ 1.5- Highway StarRated ★ 1.5
Runway CopRated ★ 2.0
R-PointRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 2.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.0
Murder, Take OneRated ★ 3.0
Die HardRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 1.0