Movies
Ratings
27
District 9Rated ★ 5.0
Pretty WomanRated ★ 1.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 2.0
A Bloody AriaRated ★ 1.0
Late AutumnRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 1.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
LolitaRated ★ 3.0
The OthersRated ★ 3.0
Sex Is ZeroRated ★ 2.0
The ChaserRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 2.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Over the HedgeRated ★ 2.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 2.0