Movies
Ratings
56
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
A Company ManRated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 4.0