Movies
Ratings
248
La La LandRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
LoganRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 4.0
April StoryRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
300Rated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0