Movies
Ratings
21
Bleak NightRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 3.5
HopelessRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 4.5
Hitman: Agent JunRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5