Titles you rated
MotherRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
VeteranRated ★ 2.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
After YangRated ★ 1.5
Hi.5Rated ★ 0.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
WickedRated ★ 1.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
OldboyRated ★ 3.0- IU CONCERT : The Golden HourRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.5
AuditionRated ★ 1.5
HoneySweetRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5