Movies
Ratings
168
Good NewsRated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
AnoraRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Love Lies BleedingRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
SunnyRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
MotherRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0