Movies
Ratings
143
Thor: The Dark WorldRated ★ 1.0
About TimeRated ★ 2.0
Now You See MeRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 2.0
Lethal WeaponRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 1.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.0
SerendipityRated ★ 1.0
Back to the FutureRated ★ 2.0
Demolition ManRated ★ 1.0
X-MenRated ★ 1.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 1.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 1.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 1.0
The Face ReaderRated ★ 2.0
Good Will HuntingRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 2.0
TroubleshooterRated ★ 1.0