Movies
Ratings
48
Black Hawk DownRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Lump of SugarRated ★ 3.0
GarfieldRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
Red SorghumRated ★ 2.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 1.0
Mamma Mia!Rated ★ 2.0
Before SunriseRated ★ 2.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 2.0