Titles you rated
Love Live! Sunshine!! The School Idol Movie Over the RainbowRated ★ 2.5
Love Live! The School Idol MovieRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Wild ChildRated ★ 3.5- SinglesRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0