Titles you rated
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 5.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 4.0
Nanny McPheeRated ★ 3.0
Mulan IIRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 2.0
Summer Days With CooRated ★ 3.0
AnacondaRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
House of WaxRated ★ 3.0
Monster HouseRated ★ 4.0
One Missed CallRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0