Titles you rated
I Am a HeroRated ★ 2.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
United 93Rated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 2.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
Hansel & GretelRated ★ 1.0
LeonRated ★ 2.0
The TerminalRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0