Movies
Ratings
160
K-PAXRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Due DateRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 5.0
FlightplanRated ★ 4.0
MiseryRated ★ 5.0
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 5.0
Free WillyRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
The Devil's AdvocateRated ★ 3.0
BuriedRated ★ 5.0
The Hangover Part IIRated ★ 4.0