Movies
Ratings
394
The Big ShortRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.0
The LighthouseRated ★ 0.5
The Naked Gun 2 1/2: The Smell of FearRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 0.5
The UnjustRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Nancy Drew and the Hidden StaircaseRated ★ 1.0
City of GodRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0