Titles you rated
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 4.0
Demolition ManRated ★ 2.5
Pacific RimRated ★ 2.0
RoboCopRated ★ 2.5
ElysiumRated ★ 2.0
DreddRated ★ 2.0
Planet of the ApesRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 3.0
WaterworldRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 3.0
SurrogatesRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
The GiverRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.0