Movies
Ratings
20
Jurassic Park IIIRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.5
AtonementRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 2.5
TransformersRated ★ 3.5
Step Up All InRated ★ 2.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
HopeRated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 3.0
Way Back HomeRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0