Titles you rated
Mood IndigoRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 4.0
Park Hwa-youngRated ★ 4.5