Movies
Ratings
236
Bride WarsRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 4.5
Easy ARated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.5
FocusRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 5.0
Don't ClickRated ★ 3.5
AquamarineRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 5.0
Oz the Great and PowerfulRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 5.0
17 AgainRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
Memento MoriRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 5.0
Mean Girls 2Rated ★ 4.5