Movies
Ratings
233
The King's WardenRated ★ 2.0
BugoniaRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 1.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.5
WickedRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
The HelpRated ★ 5.0- PilotRated ★ 1.0
WonkaRated ★ 3.5
Renaissance: A Film by BeyoncéRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0- Love ResetRated ★ 2.0
The Little MermaidRated ★ 3.5
Taylor Swift: The Eras TourRated ★ 3.0
NopeRated ★ 3.5
Sing 2Rated ★ 4.0