Titles you rated
A Taxi DriverRated ★ 4.5
The OutpostRated ★ 5.0
Tears of the SunRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Blood DiamondRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 4.5
BorderlandRated ★ 4.0
YummyRated ★ 2.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
A Walk Among the TombstonesRated ★ 4.5
SpectreRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
Another ChildRated ★ 4.5
Innocent WitnessRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.5
AshfallRated ★ 1.0
Hunter KillerRated ★ 0.5