Movies
Ratings
40
GodzillaRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 4.5
BuriedRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Scary Movie 3Rated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.5
Home Alone 3Rated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0