Titles you rated
Whisper of the HeartRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.0
Searching for Sugar ManRated ★ 3.5
August RushRated ★ 3.0
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
Haute CuisineRated ★ 3.0
No ReservationsRated ★ 3.5
The Chef of South PolarRated ★ 3.0
Killer ToonRated ★ 2.0
CinderellaRated ★ 5.0
Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 3.0
Just Friends?Rated ★ 2.0
Once in a SummerRated ★ 2.0
Fantastic Mr. FoxRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 2.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
SickoRated ★ 4.0