Movies
Ratings
344
Monsters UniversityRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 2.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 1.5
ConstantineRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0