Movies
Ratings
104
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 4.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5