Titles you rated
The NotebookRated ★ 5.0
Ruby SparksRated ★ 4.0
Eight BelowRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 4.0
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'HooleRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: The Sacred Star of MilosRated ★ 3.0
S.I.U.Rated ★ 3.0
Wall Street: Money Never SleepsRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Singing Buttocks BombRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 3.5
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 3.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 2.5
Wrath of the TitansRated ★ 3.0
The Righteous ThiefRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 3.5- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 3.5
Safe HavenRated ★ 4.5