Movies
Ratings
96
American SniperRated ★ 5.0
PredestinationRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
2012Rated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0