Titles you rated
- Invisible 2: Chasing The Ghost SoundRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
Cloud AtlasRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
The BabadookRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 4.5
The Tag-AlongRated ★ 2.5
Into the MirrorRated ★ 5.0
Fearless HyenaRated ★ 3.5
A Slit-Mouthed WomanRated ★ 3.0
The ThingRated ★ 4.0
4 Horror Tales - Hidden FloorRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 5.0
A Better TomorrowRated ★ 4.5
TranscendenceRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5