Movies
Ratings
223
OldboyRated ★ 4.5
Porco RossoRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Grave of the FirefliesRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Sleepy HollowRated ★ 1.5
Red Riding HoodRated ★ 3.0
Leap YearRated ★ 1.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 3.0
CrankRated ★ 2.5
KnowingRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 3.5- The ScamRated ★ 3.0
21Rated ★ 2.5
My Wife Is a GangsterRated ★ 3.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 3.5- Fighter In The WindRated ★ 3.0
My Boss, My TeacherRated ★ 2.5