Titles you rated
BedevilledRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
He's on DutyRated ★ 2.0
Hana and AliceRated ★ 4.0