Movies
Ratings
22
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 3.5
Flash PointRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Guns & TalksRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
The WarriorRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
Home Alone 3Rated ★ 4.5