Titles you rated
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 2.5
Sister ActRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
Kong: Skull IslandRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
xXx: Return of Xander CageRated ★ 2.0
Doctor StrangeRated ★ 2.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.0
The Fate of the FuriousRated ★ 2.5