Movies
Ratings
424
The Poseidon AdventureRated ★ 4.0
Sinbad: Legend of the Seven SeasRated ★ 3.0
The MedallionRated ★ 2.5
Spy Kids 2: The Island of Lost DreamsRated ★ 2.5
The Lone RangerRated ★ 4.0
Eight Legged FreaksRated ★ 3.5
Anacondas: The Hunt for the Blood OrchidRated ★ 1.5
Jackass 3DRated ★ 5.0
Premium RushRated ★ 3.5
Chinese ZodiacRated ★ 3.5
101 Dalmatians II: Patch's London AdventureRated ★ 4.0
American ReunionRated ★ 3.5
GamerRated ★ 3.5- The Star Wars Trilogy Special EditionRated ★ 5.0
DreddRated ★ 3.5
New York MinuteRated ★ 4.0
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 3.5
Oz the Great and PowerfulRated ★ 3.5
The King of JokguRated ★ 3.5
An American CrimeRated ★ 5.0