Movies
Ratings
81
Blade IIRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 0.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.5