Titles you rated
The PiratesRated ★ 3.0
Lucky Number SlevinRated ★ 4.0
Nowhere to HideRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
Con AirRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.5
HanbandoRated ★ 2.0
Goodbye MomRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 2.0- Highway StarRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Murder, Take OneRated ★ 5.0
Red CliffRated ★ 4.5
A MillionRated ★ 3.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.5
Van HelsingRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 3.5