Movies
Ratings
51
MaleficentRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 2.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0