Titles you rated
A Star Is BornRated ★ 5.0
ForgottenRated ★ 3.0
Patch AdamsRated ★ 3.5
The ProposalRated ★ 2.0
We Bought a ZooRated ★ 2.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 3.0
My Mother the MermaidRated ★ 5.0
Honest CandidateRated ★ 3.5
The Old GuardRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.0
Better DaysRated ★ 4.0
BombshellRated ★ 4.5
PeninsulaRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 4.0
LeonRated ★ 0.5
LucyRated ★ 2.5
The DreamersRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5