Movies
Ratings
287
The Lazarus EffectRated ★ 3.5
SplitRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
Bridge of SpiesRated ★ 3.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 4.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 2.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
The Devil's GameRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.0