Titles you rated
- Highway StarRated ★ 2.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 2.5
BlindnessRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
Portrait of a BeautyRated ★ 2.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.0
Saw IIRated ★ 3.0
Suspect XRated ★ 2.5
She's the ManRated ★ 2.5
The ReapingRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
MapadoRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
SawRated ★ 3.0