Movies
Ratings
32
HereditaryRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
The MercilessRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 5.0
Nothing SeriousRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
CocoRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.0