Titles you rated
The Equalizer 2Rated ★ 3.0
The PunisherRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 5.0
The PrisonRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
MoneyRated ★ 5.0
Mongol: The Rise of Genghis KhanRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
One DayRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Open CityRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
A Better TomorrowRated ★ 1.0