Titles you rated
Black Hawk DownRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0- WishRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0