Titles you rated
Jurassic ParkRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
InseparableRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 2.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 2.0
TenetRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Flags of Our FathersRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 3.0
The Kirishima ThingRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
PeninsulaRated ★ 0.5
1917Rated ★ 5.0
PassengersRated ★ 3.0