Titles you rated
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
Cube²: HypercubeRated ★ 3.0
Escape PlanRated ★ 4.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 0.5
SpyRated ★ 3.5
HookRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 4.5
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0- River of No ReturnRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 5.0
The CallRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 2.0
Yes ManRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 3.5
Fast FiveRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The AviatorRated ★ 4.0