Titles you rated
The Parent TrapRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 2.0
The ThievesRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
MossRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 2.0
Phone BoothRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 2.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0