Titles you rated
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
Elephant SongRated ★ 5.0
Gintama: The Final Chapter - Be Forever YorozuyaRated ★ 5.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 2.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0