Titles you rated
The Cat ReturnsRated ★ 4.5
BlindRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
SingRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
The MimicRated ★ 1.0
ElementalRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
Han Gong-juRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5