Titles you rated
ExhumaRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 1.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 3.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5